
- В наявності
- Код: ШЖ*400*12
Шнек в жолобі, шнек в лотку ⌀ 400 мм, довжина 12 м
від 190 000 ₴
+380 (68) 792-83-84
Менеджер зі збуту
- +380 (95) 820-54-55Менеджер зі збуту
- +380 (99) 685-53-10Менеджер зі збуту
- +380 (96) 207-00-31Менеджер зі збуту
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек в жолобі відкритого типу з мотор-редуктором.
Технічні характеристики:
| Довжина | 12 м ( можливо будь-якої довжини) |
| Діаметр лотка | 400 мм |
| Товщина лотка стандартна | 2 мм ( можна замінити на 3 мм) |
| Діаметр шнеку | 385 мм |
| Товщина витка | 2 мм ( можна замінити на 3 мм) |
| Привод | мотор - редуктор, 180 об/хв |
| Мережа | 380В |
До стандартної комплектації можна додати:
- технологічні кришки;
- бункер;
- підставку;
- електродвигун.
Доставка Нова Пошта, Делівери, самовивоз.
Оплата: готівковий або безготівковий розрахунок, працюємо з ПДВ.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 12 м |
- Ціна: від 190 000 ₴










