
- В наявності
- Код: ШЖ*150*5
Шнек у жолобі, шнек у лотку ⌀150 мм, довжина 5 м
від 34 000 ₴
+380 (68) 792-83-84
Менеджер зі збуту
- +380 (95) 820-54-55Менеджер зі збуту
- +380 (99) 685-53-10Менеджер зі збуту
- +380 (96) 207-00-31Менеджер зі збуту
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнековий навантажувач у жолобі відкритого типу з мотор-редуктором відкритого типу.
Технічні характеристики:
| Довжина: | 5 м (можна будь-якої довжини) |
| Діаметр лотка | 150 мм |
| Товщина лотка стандартна | 2 мм ( можна замінити на 3 мм) |
| Діаметр шнека | 135 мм |
| Товщина витка | 2 мм ( можна замінити на 3 мм) |
| Привод | мотор — редуктор, 180 об/хв |
| Мережа | 380 В |
До стандартної комплектації можна додати:
- технологічні кришки;
- бункер;
- підставка;
— електродвигун.
Доставка Нова Пошта, Делівері, самовитяг.
Оплата: наличний або безнатичний розрахунок, також працюємо з НДС.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид конвеєра | Шнекові |
| Область застосування | Зернові культури (пшениця, соняшник, соя, кукурудза) |
- Ціна: від 34 000 ₴






