
- В наявності
- Код: ШЖ*150*6
Шнек в жолобі, шнек в лотку ⌀ 150 мм, довжина 6 м
від 39 800 ₴
+380 (68) 792-83-84
Менеджер зі збуту
- +380 (95) 820-54-55Менеджер зі збуту
- +380 (99) 685-53-10Менеджер зі збуту
- +380 (96) 207-00-31Менеджер зі збуту
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнековий навантажувач в жолобі з мотор-редуктором відкритого типу.
Технічні характеристики:
| Довжина | 6 м ( можливо будь-якої ) |
| Діаметр лотка | 150 мм |
| Товщина лотка стандартна | 2 мм ( можливо замінити на 3 мм) |
| Діаметр шнека | 135 мм |
| Товщина витка | 2 мм ( можливо замінити на 3 мм) |
| Привод | мотор - редуктор, 180 об/хв |
| Мережа | 380В |
До стандартної комплектації можна додати:
- технологічні кришки;
- бункер,
- підставка,
- електродвигун.
Доставка Новою Поштою, Делівері, самовивіз.
Оплата: готівка, безготівковий розрахунок, також працюємо з ПДВ.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид конвеєра | Шнекові |
| Область застосування | Зернові культури (пшениця, соняшник, соя, кукурудза) |
- Ціна: від 39 800 ₴






